USŁUGI

Specjalizujemy się w wynajmie rusztowań – proponujemy rusztowania fasadowe oraz modułowe wraz z montażem. Od wielu lat powadzimy również wypożyczalnię szalunków ściennych zarówno w systemie lekkim jak i ciężkim oraz szalunków stropowych. ​Obsługujemy prywatnych inwestorów oraz firmy, nie tylko z Torunia gdzie znajduje siedziba główna firmy, ale również z całego województwa kujawsko-pomorskiego, na co pozwala nam doskonałe zaplecze techniczne. Naszym priorytetem jest niezawodna obsługa klientów, dlatego też bardzo często podążając za klientami realizujemy wynajmy oraz montaże rusztowań na terenie całego kraju. Doświadczone ekipy montażystów rusztowań  doskonale radzą sobie w swojej pracy realizując prace na budowach w przemyśle i zabytkach.

Bogate doświadczanie oraz nieustannie rozwijająca się oferta, pozwala nam dostosować się do oczekiwań najbardziej wymagających klientów. Gwarantujemy sprawną realizację powierzonych nam zadań, fachowe doradztwo, a także konkurencyjne ceny wynajmu.

Serdecznie zapraszamy do składania zapytań ofertowych bezpośrednio na maila biuro@betonuj.pl lub pod numerem telefonu 501 698 699.

 

 

pixel