O NAS

Ponad 10 lat na rynku budowlanym stricte rusztowań i szalunków zainspirowało nas do stworzenia serwisu BETONUJ.PL - portalu z praktycznymi poradami technicznymi dotyczącymi tematyki rusztowaniowej i szalunkowej.

Wieloletnia obecność na rynku polskim pozwoliła nam nawiązać współpracę z licznymi dostawcami, dlatego też w 2012 roku zdecydowaliśmy, że uruchamiamy sklep internetowy www.betonuj.pl, w którym to możecie Państwo liczyć przede wszystkim na szybki termin realizacji zamówienia, kompleksową obsługę (kontakt mailowy i telefoniczny) oraz fachowe doradztwo wprost z placu budowy, zmierzające do jak najefektywniejszego wykorzystania zakupionego towaru.

W sklepie BETONUJ.PL znajdziecie Państwo akcesoria do żelbetonu, szalunki ścienne typu lekkiego, osprzęt do szalunków ściennych, elementy rusztowań: modułowych, fasadowych, aluminiowych czy też tradycyjnych warszawskich.

Ponieważ praktyka wskazuje, że bardzo istotnym na placu budowy jest stworzenie odpowiednich warunków pracy zdecydowaliśmy również o sprzedaży artykułów BHP w kategorii zabezpieczenie placu budowy. Liczymy na to, że będziemy mogli korzystać również z Państwa doświadczenia i rozwijać się z Państwem!

Zapraszamy do lektury i zapoznania się z ofertą sprzedaży dostępnych towarów. Liczymy na Państwa uwagi i podpowiedzi przesyłane bezpośrednio na maila biuro@betonuj.pl lub za pośrednictwem formularza kontaktowego.

 

Zespół BETONUJ.PL

pixel